Ile kosztuje dieta pudełkowa?

W wyniku intensyfikacji życia codziennego i zawodowego wiele osób decyduje się wdrażać rozwiązania, które pozwalają oszczędzać czas na najbardziej prozaicznych czynnościach – takich jak przygotowywanie posiłków. Czy można to powiązać również z niższymi wydatkami? Sprawdźmy!

Dieta pudełkowa cena

Myślisz o cateringu pudełkowym nie tylko z uwagi na chęć zrzucenia kilku kilogramów, lecz również uproszczenia swojej codzienności? To może się okazać bardzo korzystnym rozwiązaniem. Jeśli żyjesz samodzielnie, wówczas przygotowywanie 3-5 najprostszych posiłków dziennie wydaje się stratą czasu – więc chętniej stołujesz się na mieście lub kupujesz dania gotowe. Te jednak nie zawsze są zdrowsze, a już na pewno tańsze, niż domowe jedzenie – przygotowywane na bazie starannie wyselekcjonowanych produktów, pełne warzyw, owoców i ciekawych połączeń smakowych. A co z gotowaniem dla całej rodziny? Męczące zakupy, długie godziny spędzane w kuchni i mnóstwo niedojedzonych resztek – to obowiązki wielu Polaków. Zamieniając to na pudełka można w banalnie prosty sposób wyeliminować wiele zwyczajnych problemów. Jeśli chodzi o catering dietetyczny koszt nie powinien być dużo wyższy niż to, co codziennie wydajesz na jedzenie. Czy firmy oferujące dietę w tej formie stają na wysokości zadania, dbając nie tylko o nasze zdrowie, ale i zasobność portfela?

Ile kosztuje dieta pudełkowa?

Wybierając ten rodzaj żywienia dla siebie lub całej rodziny zapoznaj się z cennikiem PrimaFood, który da Ci dokładny pogląd na koszt takiej operacji. Podstawowy wariant diety domowej kosztuje 35 złotych na dzień – zapewnia Ci to 5 domowych, smacznych posiłków dopasowanych pod względem kaloryczności do Twoich potrzeb, bez rezygnacji z czegokolwiek. Koszt miesięcznego wyżywienia to nieco ponad 1000 złotych. Koniecznie trzeba przy tym wspomnieć, że zamawiając jedzenie w ramach cateringu dietetycznego możesz zapomnieć o robieniu codziennych czy nawet cotygodniowych zakupów spożywczych, ponieważ spełnia on dokładnie wszystkie Twoje wymagania żywieniowe. Jedyne, czego potrzebujesz w domu, to kawa i napoje albo ciastka dla gości – czyli zupełnie niewiele!

Czy to się opłaca?

Dieta pudełkowa to bardzo uproszczony system codziennego żywienia bez jakiegokolwiek spędzania czasu w kuchni, a w dodatku bardzo zdrowy. Daje Ci posiłki na cały dzień, które możesz zabrać ze sobą do pracy lub w podróż, bez ich uprzedniego przygotowywania. Zakładając, ze w ciągu dnia spędzasz tylko jedną godzinę na robieniu sobie kanapek czy szybkich obiadów, przez cały tydzień zaoszczędzisz tym sposobem aż 7 godzin! Dolicz do tego jedynie 20 minut dziennie na szybkie zakupy, i tym sposobem zyskujesz niemal 10 godzin tygodniowo ekstra – i żywisz się zdrowo, a nawet chudniesz! Korzystając z długoterminowej oferty PrimaFood na minimum 10 lub 20 dni, możesz dodatkowo oszczędzać 2 lub 4 złote dziennie. Jeśli jeszcze się wahasz, czy warto zamienić domowe i pozornie tańsze posiłki na catering dietetyczny, to zadaj sobie trud policzenia, ile tak naprawdę wydajesz na jedzenie każdego miesiąca – i przestań się dziwić, że coraz więcej osób przechodzi na diety w pudełkach!

Poprzedni artykułDlaczego warto trenować full body workout?
Następny artykułJak ubrać się na narty biegowe? O czym należy pamiętać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj