Jak szybko schudnąć z ud, brzucha lub z biustu?

Każdy z nas zbudowany jest inaczej. Czasem jest tak, że mamy problem tylko z wybranymi partiami ciała i to właśnie z nich chcemy schudnąć i je wymodelować. Jednym z obszarów, który zdaje się być najbardziej problematycznym jest brzuch. To właśnie wokół niego gromadzi się nieestetycznie tłuszcz i powstaje potocznie zwana „oponka”, która nie jest atutem zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Aby skutecznie się jej pozbyć należy połączyć aktywność fizyczną, ze specjalnie dobraną, zbilansowaną dietą. W ce;lu tym najkorzystniej skorzystać jest z porady dietetyka a także i trenera na siłowni, który podpowie jakie ćwiczenia są najlepsze na brzuch.

Modelowanie ud – jak zrobić to szybko i skutecznie?

Oczywiście objętość ud będzie zmniejszała się razem z chudnięciem w innych partiach ciała. Proces ten można jednak przyspieszyć i mieć wpływ na odpowiednie wymodelowanie ud. Można zrobić to nawet w warunkach domowych, poświęcając na to około 20 minut dziennie. Ćwiczenia na uda są różne, w zależności od tego czy zależy nam tylko na wewnętrznej ich stronie czy na całości. W internecie jest wiele filmików i porad jak zrobić to w sposób profesjonalny. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom nie tylko uda zmniejszą swój obwód, ale będzie można pozbyć się tym sposobem niechcianego cellulitu.

Ćwicz i stosuj zbilansowaną dietę!

Tak naprawdę jesteśmy w stanie odpowiednio wymodelować i odchudzić praktycznie każdą partię ciała. Oczywiście niektóre są łatwiejsze do wyrzeźbienia, nad innymi trzeba się bardziej skupić. Tak jak w każdym działaniu ważna jest jednak determinacja oraz konsekwencja. W przypadku ćwiczeń, które przeprowadzane są z częstotliwością 3 razy w tygodniu, pierwsze efekty widać po mniej więcej miesięcy. W działaniach tych należy wspomóc się odpowiednią dietą bogatą w białko, błonnik a ubogą w cukry proste i tłuszczy nasycone. W celu przyspieszenia odchudzania zalecana jest także odpowiednia suplementacja. Suplementy można dobrać do indywidualnych potrzeb, a także do płci czy do tego jaki efekt chcemy przy ich pomocy osiągnąć.

Poprzedni artykułJak schudnąć w 30 dni?
Następny artykułĆwiczenia na boczki dla początkujących

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj